+380 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)

Страхування відповідальності власників ресторанів, готелів

Кожен ресторатор знає, як багато зусиль потрібно докласти для досягнення успіху в цьому бізнесі. Адже окрім турбот про створення особливого меню, навчання персоналу і залучення відвідувачів, власник ресторану несе відповідальність за можливу шкоду, заподіяну клієнтам чи іншим особам, а також сусіднім приміщенням. Лише один непередбачуваний випадок може стати серйозним ударом по фінансовому стану закладу.

В аналогічній ситуації знаходяться і власники готелів, які досить часто стикаються з ризиками фінансових втрат, наприклад, через пожежі та затоплення. Причиною таких подій може бути як необережність клієнтів чи порушення техніки безпеки персоналом, так і аварія комунікацій чи інших систем. При настанні непередбаченої ситуації окрім власних збитків готель повинен компенсувати шкоду, заподіяну орендарям, гостям або відвідувачам.

Страхування відповідальності власників ресторанів і готелів є найефективнішим інструментом управління подібними ризиками, адже у разі страхового випадку Allianz Україна візьме на себе компенсацію шкоди, завданої життю, здоров’ю або майну:

  • відвідувачів закладу/гостей готелю – через незадовільну якість послуг, страв та напоїв (наприклад, отруєння, опік, потрапляння сторонніх предметів у їжу), необережні дії персоналу (пролиття червоного вина на одяг клієнта) та інші фактори (наприклад, у разі травми через падіння на слизькій підлозі тощо);
  • власників орендованого приміщення та сусідніх приміщень через пожежу, затоплення тощо;
  • інших третіх осіб – наприклад, у разі падіння вивісок, рекламних плакатів, інших елементів екстер’єру та інтер’єру закладу тощо.

Повідомити про
страховий випадок

 

 

 

Страхування авто
або майна:

0 800 500 727
+380 44 459 00 51

Адреса для документів:

doc@allianz.ua