0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)

Allianz Україна

Товариство з додатковою відповідальністю «Альянс Україна» зареєстроване 30 серпня 2005 року і є одним з провідних страховиків України. Компанія входить до групи Allianz, яка вже більше 125 років забезпечує надійним страховим захистом мільйони клієнтів по всьому світу. Поєднуючи міжнародний та український досвід з управління ризиками та можливостями, Allianz Україна допомагає своїм клієнтам впевнено рухатися вперед і вгору у житті та бізнесі.

Клієнт Allianz Україна отримує в якості партнера одну з найбільш стійких і процвітаючих фінансових груп світу. Приналежність до родини Allianz гарантує відповідність високим міжнародним стандартам фінансової стійкості, рівня обслуговування, корпоративної культури та прозорості бізнесу.

В Україні компанія спеціалізується на роботі з корпоративними клієнтами та на великих ризиках у сфері страхування майна, відповідальності та вантажів. Allianz Україна багато років поспіль є однією з провідних та найбільш авторитетних компаній зі страхування юридичних осіб в Україні.

Клієнти компанії гарантовано отримують стабільний і надійний страховий захист, який ґрунтується на ефективній стратегії ведення бізнесу, об’ємі страхових резервів компанії та якісному облігаторному перестраховому захисті, забезпеченому Allianz SE.

Allianz Україна володіє кращими європейськими технологіями і гарантує своїм клієнтам зручне обслуговування, ефективні та оперативні процеси на всіх етапах взаємодії з компанією.

На підтвердження відкритості та приналежності до класичних страховиків Allianz Україна щороку проходить аудиторську перевірку діяльності за міжнародними та національними стандартами. Квартальні звіти щодо діяльності Allianz Україна публікуються у пресі та на офіційному сайті компанії.

Власники істотної участі, в тому числі особи, що здійснюють контроль за ТДВ "Альянс Україна"

Головний офіс:
04119, м. Київ, вул. Дегтярівська, 21 Г
Тел.: +380 44 499 77 00
Факс:+380 44 499 77 01
office@allianz.ua
Цілодобовий контакт–центр:
0 800 500 727
(безкоштовно з усіх телефонів у межах України)