0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Allianz і його багаторічний партнер ФК «Баварія» Мюнхен розширюють співробітництво

12.2.2014

Багаторічне успішне партнерство Allianz і ФК Баварія Мюнхен отримало подальший розвиток: у рамках збільшення капіталу Allianz придбає пакет акцій футбольного клубу у розмірі 8,33%. Сума інвестицій складе 110 млн євро.

ФК Баварія Мюнхен збирається використати отримані кошти для погашення наявної заборгованості, а також для будівництва юнацького футбольного комплексу. Права на назву стадіону ФК Баварія Мюнхен - Allianz Arena - придбані Allianz до 2041.

Дані інвестиції дозволять вивести на новий рівень партнерство між Allianz і ФК Баварія Мюнхен, яке існує з 2000 року і отримало світову популярність після відкриття стадіону Allianz Arena в 2005 році. Стадіон Allianz Arena на сьогодні - найуспішніша маркетингова ініціатива Allianz. Вона сприяє підвищенню рівня знання бренду та зміцненню іміджу компанії на національному і на міжнародному рівнях. З 2005 року стадіон відвідало понад 23 млн осіб, а за іграми на Арені регулярно стежать 750 млн уболівальників у 204 країнах світу. Щорічне число гостей стадіону складає 3,2 млн, що вдвічі перевищує кількість відвідувачів замку Нойшванштайн (1,4 млн), а це найбільш відвідувана пам'ятка Баварії.

У рамках угоди з придбання частки акцій сторони досягли певних домовленостей про ініціативи, спрямовані на просування бренду, наприклад, збільшення присутності бренду Allianz на стадіоні та у фірмовій символіці ФК Баварія. Крім цього, будуть розроблені спеціальні страхові продукти для вболівальників, продаж яких буде здійснюватися через сайт ФК Баварія Мюнхен. Allianz також планує пропонувати нові послуги на стадіоні, щоб привернути увагу відвідувачів, особливо сімей.

Подібні успішні проекти були реалізовані Allianz зі стадіонами Allianz Park у Лондоні, Allianz Riviera у Ніцці, Allianz Stadium у Сіднеї і Allianz Parque у Сан -Паулу (відкриється влітку 2014).