0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Allіanz і «Pegas Tourіstіk» стали партнерами

26.12.2007

Страхова компанія Allіanz і туристичний оператор Pegas Tourіstіk підписали договір про співробітництво.

 

Компанія Pegas Tourіstіk - міжнародний туристичний оператор, представництва й офіси якого функціонують у багатьох містах України, Росії, а також Польщі й Білорусі. За умовами договору про співробітництво Pegas Tourіstіk буде пропонувати своїм клієнтам в Україні у стандартному пакеті подорожуючих, що виїжджають за кордон, страхові поліси СК Allіanz.

 

Для клієнтів Pegas Tourіstіk Україна страховою компанією Allіanz була розроблена програма страхування, відповідно до якої договір страхування подорожуючих передбачає покриття медичних і медико-транспортних витрат, а саме: надання невідкладної й стоматологічної допомоги, стаціонарне й амбулаторне лікування, медичну евакуацію, транспортування до спеціалізованої лікувальної установи, а також репатріацію. Також за договором страхова компанія відшкодовує проїзд додому неповнолітніх дітей і приїзд близького родича. У дану програму включені також такі ризики, як смерть і настання інвалідності 1, 2 групи в результаті нещасного випадку.

                

Ми маємо багаторічний позитивний досвід роботи зі страховою компанією РОСНО в Росії. Тому ми впевнені, що СК Allіanz стане гарантією спокійного й захищеного відпочинку наших клієнтів з України, - прокоментував співробітництво Дмитро Карякін, директор Pegas Tourіstіk Україна.