0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Allianz відкрив філію у Черкасах

16.11.2007

Страхова компанія Allіanz відкрила філію у м. Черкаси. Директором нового підрозділу компанії призначено Проценко Тетяну Леонідівну.

 

Черкаська філія входить до Київської дирекції СК Allіanz, основним завданням якої є розвиток бізнесу компанії у центральному регіоні України (Київська область, Вінниця, Житомир, Черкаси, Чернігів). Крім черкаської, до неї входять вже відкриті філії компанії з офісами у Вінниці та Білій Церкві.

 

Відкриття нової філії стало черговим кроком до досягнення лідерства та розширення присутності СК Allіanz на страховому ринку України. Компанія управляє бізнесом по всій країні через дирекції - регіональні структури, які контролюють роботу філій Allіanz. У цей час крім Київської дирекції відкриті й працюють Центральна дирекція у м. Дніпропетровську, до якої входять представництва у м. Запоріжжя, Кіровоград; Західна дирекція у м. Львів, якій підпорядковані представництва у містах Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Луцьк; Південна дирекція у м. Одеса, що включає філію у Миколаєві, представництво у Іллічівську, Херсоні, а також Східна дирекція у м. Донецьк, що включає Харківську філію компанії, представництво у м. Маріуполь.

 

До кінця 2007 року СК Allіanz планує забезпечити свою присутність у всіх регіонах України.

 

Контакти Черкаської філії Allianz:

м. Черкаси, вул. Смілянська, 2 А

тел.:  +380 472 33 08 96

факс: +380 472 33 08 96