0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Allіanz впровадив програму банківського страхування

24.10.2007

Страхова компанія Allіanz і банк Роздрібний необмежений сервіс, що належить великій російській банківській групі Траст, запустили спільну програму банківського страхування, що дозволяє оформити страховий поліс безпосередньо у відділенні банку в момент видачі кредиту.

 

Тепер клієнти банку РНС, що придбають квартиру або автомобіль у кредит, можуть застрахувати їх у СК Allіanz за програмами Іпотечного страхування і Авто каско відповідно. Програма Іпотечне страхування крім страхування майна дозволяє застрахувати життя й здоров'я клієнта від нещасного випадку. Придбати страховий поліс Allіanz можна в момент одержання кредиту на квартиру або автомобіль у співробітників банку РНС. Оплату й продовження терміну дії страхового полісу також можна здійснити в банку.

 

Даний проект Allіanz і банку Роздрібний необмежений сервіс спрямований на те, щоб зробити простим і доступним увесь комплекс фінансових і страхових послуг, а також заощадити час тим, хто купує квартиру або автомобіль в кредит. Ефективне партнерство дозволить нам оптимізувати бізнес-процеси, досягти максимальної оперативності в прийнятті рішень про видачу кредиту й страхування майна, - прокоментував запуск нового проекту bancassurance Віталій Вилинчук, Заступник директора департаменту по роботі з нестраховими посередниками СК Allіanz.