0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Allianz запустив рекламну кампанію: «Allianz – фінансово-страхові послуги світового рівня. Тепер і в Україні»

2.10.2007

1 жовтня 2007 року стартувала всеукраїнська рекламна кампанія СК Allianz, присвячена ребрендингу компанії (до 1 жовтня 2007 – СК РОСНО Україна).

 

Тридцятисекундні ролики будуть транслюватися в період з жовтня по грудень 2007 року на телеканалах Інтер, ICTV, ОРТ (міжнародне), Новий канал, СТБ, НТН та Тоніс, які за своєю аудиторією охоплюють майже усе населення України.

 

Рекламна кампанія повністю відповідає іміджевій концепції, що реалізується Групою Allianz в усіх країнах та регіонах своєї присутності. Креативна ідея ролику належить РА BBDO, Berlin.

 

Сюжет ролику – моменти з життя людей у різних країнах світу. Всіх їх поєднує бренд Allianz – компанії, якій клієнти довіряють найважливіше в різноманітних життєвих ситуаціях. Тепер і клієнти Allianz в Україні, піклуючись про сім'ю, плануючи кар'єру, можуть відчути стабільність та упевненість в майбутньому.

 

Слоган кампанії: Allianz – фінансово-страхові послуги світового рівня. Тепер і в Україні.

 

Коментуючи рекламну кампанію, Інна Романова, начальник відділу маркетингових комунікацій Allianz, відмічає: Компанія Allianz була створена у 1890 році в Мюнхені, Німеччина. Сьогодні компанія є одним з найбільших в світі постачальників фінансових послуг. Allianz – це бренд, що впізнають в усьому світі. Наша задача – зробити його таким же відомим в Україні. Для цього в рамках рекламної кампанії запланована зовнішня реклама в Києві та усіх обласних центрах країни, реклама на телебаченні, а також - в друкованих виданнях та Інтернет. Крім того, буде змінено оформлення офісів компанії в усіх містах України у відповідності до корпоративного стилю бренду Allianz.