0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Андрій Мужук стане новим генеральним директором СК «Allianz Україна» з 1 січня 2015

4.12.2014

Відповідно до рішення загальних зборів учасників ТДВ «Альянс Україна», за обопільною згодою, 31 грудня 2014 припиняються повноваження генерального директора компанії Гаррі Андреасяна. Андрій Мужук, який зараз є директором з продажів СК «Allianz Україна», з 1 січня 2015 року стане новим генеральним директором компанії.

Основними завданнями Андрія Мужука в 2015 році стануть завершення переходу до нової моделі роботи компанії з фокусом на корпоративному сегменті і міжнародному бізнесі, зміцнення позицій «Allianz Україна» у страхуванні ризиків великих клієнтів-юросіб, а також реалізація стратегії розвитку компанії в наступних періодах. Андрій Мужук прийшов на роботу в Allianz у 2012 році в ролі директора з продажу та відповідав за розвиток бізнесу компанії. До приходу в Allianz 12 років працював в СК «AIG Україна» спочатку заступником генерального директора, а потім генеральним директором.

Гаррі Андреасян приєднався до команди «Allianz Україна» у 2006 році і пройшов шлях від провідного спеціаліста з андеррайтингу до генерального директора. Під керівництвом Гаррі компанія успішно завершила інтеграцію в структуру Allianz CEE (Центральна та Східна Європа) і зайняла позицію провідного гравця на ринку корпоративного страхування України.

Манфред Кноф, генеральний директор Allianz CEE прокоментував зміну керівництва: «Ми вдячні Гаррі за його внесок у розвиток компанії протягом майже 9 років його роботи і бажаємо йому успіху в подальших починаннях. Ми також раді вітати Андрія на новій посаді генерального директора «Allianz Україна». Його розуміння ідеалів і принципів роботи Allianz, знання українського ринку та багаторічний досвід роботи в якості керівника дозволять Андрію успішно управляти компанією на новому етапі її розвитку».