0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Філіал «Південна дирекція» СК «РОСНО Україна» застрахував Одеську команду з регбі

5.4.2007
Філіал Південна дирекція СК РОСНО Україна застрахував Одеську команду з регбі КРЕДО-63, що входить до української суперліги. Договір страхування від несчасного випадку укладений на період ігорового сезону з квітня по жовтень 2007 року.
Коментуючи підписання договору, Олег Бондаренко, директор філіалу Південна дирекція сказав: Група РОСНО за багатолітньою традицією підтримує професійний та аматорський спорт, страхує багато спортивних клубів та організацій, підтримують різноманітні змагання. І нам, як динамічній компанії, безумовно, цікаве партнерство з Федерацією регбі. В свою чергу Леонід Шелестович, Президент Одеської Федерації регбі, так схарактеризував партнерство з СК: РОСНО Україна зарекомендувала себе як надійна компанія, з високим рівнем сервісу, тому у нас не було сумнівів при виборі страхового партнера Федерації.
1 квітня відбувся перший матч сезону. На Одеському стадіоні Спартак команда КРЕДО-63 (м. Одеса) зустрілась з Київським АВІАТОРОМ. Перемогу отримали одесити з результатом 22:20.