0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Клієнти СК «Allianz Україна» по каско отримають не тільки захист від усіх ризиків, але і допомогу в дорозі

18.4.2014
Страхова компанія Allianz Україна оновила свою основну програму страхування каско. До захисту від усіх ризиків і інших переваг продукту Allianz Каско додалася послуга технічного асистансу. Тепер клієнти компанії отримають безкоштовну допомогу і по тих неприємностях з автомобілем, які не є страховим випадком, наприклад, при поломці машини або проколі колеса.

Послуга технічного асистансу Допомога в дорозі гарантує покупцям Allianz Каско швидку і якісну допомогу в дорозі протягом усього терміну дії договору страхування. Партнером СК Allianz Україна з даного сервісу стала компанія Smile Assistance. Її фахівці прийдуть на допомогу клієнтам страховика у разі нестрахових непередбачених ситуацій: замінять колесо, допоможуть відкрити замок, якщо ключ випадково залишився всередині машини, організують евакуацію з місця поломки або доставлять паливо, якщо бак спорожніє далеко від заправки. В особливо складних випадках, коли машина опинилася не на ходу автовласник отримає підмінне авто або оплату готелю на час очікування ремонту. Повний перелік послуг страхувальник знайде в додатку до договору каско, всі вони будуть для нього безкоштовними.

Автомобілісти, які купують поліси каско, звикли отримувати підтримку страховика в непередбачуваних ситуаціях. Вони вже розрізняють терміни страховий/не страховий випадок і добре знають, що при ДТП, розбитому склі та інших подібних неприємностях потрібно терміново дзвонити у страхову. А що робити, якщо випадок не страховий – забув заправити авто, проколов колесо – не зовсім зрозуміло. Особливо, якщо знаходишся десь в глушині, на віддаленій дорозі. Тепер з полісом Allianz Каско страхувальники зможуть себе почувати цілком комфортно і в таких ситуаціях. Щоб проблема почала вирішуватися, достатньо одного телефонного дзвінка. Ми оновили продукт таким чином, щоб наші клієнти відчували себе впевнено і спокійно, що б не трапилося з ними в дорозі, - пояснила рішення доповнити каско послугою технічного асистансу Діана Коченкова, директор департаменту маркет-менеджменту СК Allianz Україна.

Для зручності клієнта при оформленні Allianz Каско разом з договором та карткою каско він отримає сервісну картку Допомога в дорозі. Вона закріплюється за автомобілем, тому послугою технічного асистансу може скористатися будь-який водій, що керує транспортним засобом на законних підставах.

Allianz Каско – це нова назва продукту Формула, тому програма включає вже відомі клієнтам переваги: покриття всіх ризиків, страхову суму, що не зменшується, можливість отримати виплату без довідки компетентних органів необмежену кількість разів, єдину франшизу на всі ризики за договором, відсутність вимог по місцю зберігання авто і багато іншого.

Детальніше дізнатися про всі переваги Allianz Каско і розрахувати вартість страховки під конкретний автомобіль можна на сайті компанії: https://allianz.ua/ua/allianz-casco.