0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Клієнти СК «Allianz Україна» у вересні отримали майже 3,3 млн грн за договорами автокаско

23.10.2014

Минулого місяця страхова компанія «Allianz Україна» виплатила за договорами автокаско 3 298 050 гривень. Клієнти-фізособи отримали 2 656 321 грн, а ще 641 729 грн страховик виплатив своїм корпоративним страхувальникам.

Найкрупнішу виплату в сумі 714 181 грн отримав екс-власник застрахованого в компанії автомобіля Range Rover. Увечері клієнт припаркував машину біля будинку, а на наступний день не знайшов її на місці. Запис відеокамери, розташованої неподалік, показав, що викрадачі проникли в Range Rover, розбивши бокове скло, відключили охоронну систему і зникли з місця події. За фактом викрадення розпочато кримінальне провадження і йде розслідування. Відповідно до договору страхування компанія виплатить другу частину суми за викрадене авто після закінчення двох місяців з початку розслідування.

«Ми, як і інші страховики, бачимо, що останнім часом у великих містах України почастішали угони. Це підтверджується і статистикою правоохоронних органів. Причому, зловмисники досить-таки легко обходять електронні системи охорони автомобілів, незалежно від їх вартості. Тому ми рекомендуємо всім автовласникам на наступні кілька місяців вжити додаткових заходів обережності, які ускладнять роботу викрадача. Встановити механічний протиугінний засіб (блокіратор рульового вала або коробки передач), залишати машину на ніч на парковці, що охороняється, тим більше що осінь і зима – сприятливий сезон для автомобільних злодіїв, оскільки світловий день стає все коротшим. Сама по собі кожен з цих заходів не є суттєвою перепоною для злочинців, але їх поєднання може зробити ваше авто менш привабливою здобиччю в їхніх очах», - порадив Анатолій Климюк, директор департаменту врегулювання збитків СК «Allianz Україна».