0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

РОСНО Україна організує тренінг для страхових брокерів-партнерів компанії

12.4.2007
Страхова компанія РОСНО Україна проводить ексклюзивний тренінг Шляхи та методи досягнення успіху в страховому бізнесі для своїх партнерів – страхових брокерів.
Цілі заходу – поглиблення знань специфіки страхового бізнесу партнерів РОСНО Україна, підвищення ефективності партнерських взаємодій.
Для проведення тренінгу СК РОСНО Україна запросила професійного московського тренера Людмилу Хазіну, яка має багаторічний досвід складання та проведення навчальних програм різноманітної тематики для продавців страхових продуктів.
Під час тренінгу учасники зможуть отримати корисну професіональну інформацію, продемонструвати та підвищити свій творчий потенціал, в неформальних умовах набути досвіду спільної діяльності та рішення нестандартних задач, а також оцінити свої сильні сторони, що дозволяють ефективно вибудовувати відносини з діловими партнерами.
Такі заходи – новизна для українського страхового ринку, - підкреслив директор з продажів СК РОСНО Україна Павло Литвин. Для нашої компанії партнерські відносини – це більше, ніж просто спільна робота. Ми розуміємо, що для довгострокового успішного співробітництва необхідна міцна основа. Організовуючи цей тренінг, ми намагаємося підкреслити важливість та значимість ефективних партнерських відносин для нас.