0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

РОСНО Україна відкрила філіал у Донецьку

19.6.2007
Страхова компанія РОСНО Україна відкрила Східну дирекцію в м. Донецьку. Директором Дирекції призначено Бондаря Андрія Вікторовича.
Основним завданням Східної дирекції є розвиток бізнесу компанії у східному регіоні України (Донецька, Харківська, Полтавська, Луганська та Сумська області). До неї входять вже відкриті філіали компанії з офісами у м. Харкові та у м. Донецьку.
Відкриття Східної дирекції стало черговим кроком у досягненні лідерства та розширенні присутності СК РОСНО Україна на страховому ринку України. Компанія управляє бізнесом по всій країні через дирекції – регіональні структури, що курирують роботу філіалів РОСНО Україна. На сьогодні, окрім Східної дирекції, відкриті і працюють Київська дирекція, до якої входять філіали у м. Вінниця, Черкаси, Біла Церква; Центральна дирекція у м. Дніпропетровськ, що курирує Кіровоградський філіал; Західна дирекція у м. Львів, якій підпорядковується філіал у м. Ужгород; Південна дирекція у м. Одеса, що включає в себе філіали у Миколаєві, Іллічівську, Херсоні та Сімферополі.
За словами Павла Конєва, директора департаменту розвитку каналів продажу РОСНО Україна, Донецьк є одним з ключових страхових ринків України. Ми бачимо серйозні перспективи для розвитку бізнесу у східному регіоні країни, - додав Павло Конєв. – Впевнені, що послуги РОСНО Україна зі страхування майна, автострахування (каско, ОСАГО, і таке інше), добровільного медичного страхування та іншими видами страхування будуть користуватися попитом серед жителів Донецької та сусідніх областей.
До кінця 2007 року РОСНО Україна планує забезпечити свою присутність в усіх регіонах України.
Контакти Донецького філіалу РОСНО Україна:
м. Донецьк, пр-т Комсомольський, 15
тел.: +38 (062) 335 10 35