0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

РОСНО Україна відкрила Київську дирекцію

8.6.2007
Страхова компанія РОСНО Україна відкрила Київську дирекцію з центральним офісом у м. Києві. Директором нового підрозділу компанії призначена Сітак Юлія Василівна.
Основним завданням Київської дирекції є розвиток бізнесу компанії в центральному регіоні України (Київська область, Вінниця, Житомир, Черкаси, Чернігів). До неї входять вже відкриті філіали компанії з офісами у Вінниці, Черкасах і Білій Церкві.
Відкриття Київської дирекції стало черговим кроком до досягнення лідерства та розширення присутності СК РОСНО Україна на страховому ринку України. Компанія управляє бізнесом по всій країні через дирекції – регіональні структури, які курирують роботу філіалів РОСНО Україна. На сьогодні, окрім Київської дирекції відкриті і працюють Центральна дирекція у м. Дніпропетровську, до якої входить Кіровоградський філіал; Західна дирекція у м. Львів, якій підпорядковується філіал у м. Ужгород; Південна дирекція у м. Одесі, котра включає в себе філіали у Миколаєві, Іллічівську, Херсоні та Сімферополі, а також Східна дирекція у м. Донецьку, що курирує Харківський філіал компанії.
До кінця 2007 року РОСНО Україна планує забезпечити свою присутність у всіх регіонах України.
Контакти Київської дирекції РОСНО Україна:
м. Київ, вул. Гоголівська, 48.
тел.: +38 (044) 486 1168
факс: +38 (044) 484 3905