0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

РОСНО Україна прийняла участь у круглому столі, присвяченому захисту водія та пасажирів автомобіля

10.5.2007
СК РОСНО Україна прийняла участь в круглому столі Захист водія та пасажирів, що проводився в рамках кампанії ESSO захищає.
Круглий стіл став одним із етапів соціальної кампанії ESSO захищає, що орієнтована на зниження кількості ДТП, що трапляються з вини водіїв, на дорогах України.
У заході, що пройшов на автодромі в Жулянах, прийняли участь компанії-партнери програми ESSO: страхова компанія РОСНО Україна, офіційний імпортер Peugeot в Україні – компанія Ілта, Центр контраварійної підготовки Альфа щит, а також представники Деравтоінспекції.
Учасники круглого столу обговорили різні аспекти проблеми підвищення безпеки водіїв та пасажирів. Наша компанія не з чуток знайома з важливістю якісного захисту водія та пасажирів при ДТП, - відмітив в своєму виступі Віктор Шмиговський, андеррайтер транспортних ризиків страхової компанії РОСНО Україна. – Тому ми цілком підтримуємо програму ESSO захищає та пропонуємо автострахування в якості інструменту захисту себе та своїх близьких від наслідків дорожньо-транспортної пригоди. Задача страхової компанії – відшкодовувати непередбачені фінансові витрати, пов’язані з настанням страхових випадків. Практика показує, що навіть професійно підготовленому водієві необхідно мати три основних поліси автострахування – це Поліс з захисту свого транспортного засобу – каско, поліс зі страхувого захисту своєї громадянсько-правової відповідальності перед третіми особами та поліс зі страхового захисту себе та своїх пасажирів від нещасного випадку в автомобілі.