0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

РОСНО Україна стає Allianz

25.9.2007

Товариство з Додатковою Відповідальністю Страхова Компанія РОСНО Україна оголошує про інтеграцію у бренд Allianz. Масштабна рекламна кампанія, що підтримує запуск нового бренду в Україні, стартує 1 жовтня.

Зміна назви РОСНО Україна на Allianz торкнеться усіх сфер взаємодії страхової компанії з клієнтами та партнерами. Зазнають відповідних змін усі рекламні та інформаційні матеріали, поновляться регіональні офіси компанії. Зараз уже почалась робота з приведення діяльності регіональних представництв РОСНО Україна у відповідність до цінностей та ідеології бренду Allianz.

Бренд Allianz символізує довіру, що заробляється щоденною працею, клієнтоорієнтованість та інноваційність. Зовнішні зміни є відображенням сьогоднішньої стратегії компанії, основний акцент у якій зроблено на підтримці міжнародних стандартів обслуговування, а також на побудові довгострокових відносин з українськими страхувальниками, заснованих на знанні та розумінні їхніх потреб.

Інтеграція РОСНО Україна у бренд Allianz є одним з етапів єдиної стратегії Групи з управління брендами компаній, що працюють в країнах СНД. На початку дев'яностих Allianz першим серед іноземних страхових компаній вийшов на ринки країн Центральної та Східної Європи. Ми пишаємось тим, що за цей час зуміли стати одним з провідних міжнародних страховиків в усіх країнах даного регіону. Ми сподіваємось, що нове дозволить зміцнити лідерські позиції групи в Україні, – повідомив Ханнес Чопра, генеральний директор СК РОСНО, Генеральний директор Allianz в СНД (Allianz Eurasia).

Ребрендинг для нас означає не просто зміну фірмового стилю та логотипу. Це, в першу чергу, акцент на якісно новому рівні взаємовідносин з клієнтами. Цінності, що декларує Allianz, – орієнтованість на потреби клієнта та інноваційні рішення – створюють основу для постійного прибуткового росту бізнесу. Ми зробимо усе можливе, щоб українцям став доступний сервіс міжнародного рівня, що гарантує Allianz в усьому світі. У першу чергу мова йде про індивідуальний підхід, а також простоту та зручність для клієнта при купівлі страхового полісу та врегулюванні збитків, – відмітив Павло Литвин, в.о. генерального директора СК РОСНО Україна.