0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

РОСНО Україна спрощує процес оформлення договорів страхування

14.5.2007
СК РОСНО Україна розробила та впровадила інноваційну інформаційну систему, яка дозволяє оформити договір страхування за 10 хвилин безпосередньо в автосалоні або банку.
Інформаційна система була розроблена спеціалістами РОСНО Україна з метою забезпечити партнерам компанії – автосалонам та банкам – можливість оперативного обслуговування, а клієнтам – комфортні умови оформлення договору.
Використання системи дозволяє спеціалісту скоротити час оформлення та надрукування поліса, а також оперативно та легко оформити звіти, пов’язані зі страховою діяльністю. Додаткова зручність для партнерів забезпечує функція автоматичного нагадування про очікувані та прострочені платежі.
Система також дозволяє партнерам РОСНО Україна зробити бізнес-процеси більш технологічним та простими, так як програмне забезпечення напряму підключене до сервера РОСНО Україна через Інтернет та не вимагає установки та обновлення.
В ряді інших корисних переваг, як для партнерів, так і для клієнтів системи, є функція, що дозволяє оперативно проконсультувати клієнта щодо вартості полісів та розмірів франшиз завдяки вбудованій системі розрахунку тарифу та премій.
Інноваційна інформаційна система дозволяє зробити внутрішню документацію по страхуванню РОСНО Україна відкритою для партнерів, що суттєво економить час та полегшує роботу.
Головною задачею інформаційної системи є спрощення операцій, що виконуються співробітниками компаній-партнерів, - підкреслила Олена Липунова, Заступник директора департаменту по роботі з нестраховими посередниками СК РОСНО Україна. – При цьому РОСНО Україна не тільки надає програмне забезпечення, але й проводить навчання персоналу. Ми впевнені, що ця система сприятиме зміцненню наших партнерських відносин, а також допоможе перевести обслуговування клієнтів на якісно новий рівень.