0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

РОСНО Україна запровадила програму банківського страхування спільно з ОТР Bank

3.7.2007
Страхова компанія РОСНО Україна та OTP Bank запустили спільну програму банківського страхування, що дозволяє оформити страховий поліс безпосередньо у відділенні банку в момент видачі кредиту.
Спільна програма РОСНО Україна та OTP Bank розроблена з метою економії часу клієнта на оформлення страхових документів.
Тепер клієнти будь-якого з київських відділень OTP Bank, що придбають квартиру або автомобіль в кредит, можуть застрахувати їх у СК РОСНО Україна за програмами Іпотечне страхування та авто каско відповідно. Програма Іпотечне страхування також дозволяє застрахувати життя та здоров’я клієнта від нещасного випадку. Придбати страховий поліс РОСНО Україна можна в момент отримання кредиту на квартиру або автомобіль у співробітників OTP Bank. Оплату та подовження строку дії страхового полісу також можна здійснити в банку.
РОСНО Україна постійно розширює перелік партнерів за програмами банківського страхування, - прокоментував запуск нового проекту bancassurance Віталій Вилинчук, Заступник директора департаменту по роботі з нестраховими посередниками СК РОСНО Україна. – Програма банківського страхування, яку ми впровадили спільно з ОТР Bank, буде сприяти розширенню можливостей більш якісного обслуговування клієнтів. Тепер клієнту при отриманні кредиту немає необхідності витрачати час на оформлення документів спочатку в банку, а потім у страховій компанії. Дана програма надає можливість зробити все оперативно, не виходячи з відділення банку.