0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Розвиток подій щодо процесу апеляції Allianz Україна

29.2.2016

Сьогодні, 29 лютого 2016 року, Експертно-апеляційна рада з питань ліцензування при Державній регуляторній службі України (ЕАР) проголосувала за перенесення розгляду справи щодо апеляції Allianz Україна стосовно рішення Нацкомфінпослуг № 3530 від 31.12.2015 про відкликання ліцензій Allianz Україна на наступне засідання.

Таким чином, ЕАР надає новим учасникам Allianz Україна додатковий час для вжиття усіх заходів, необхідних згідно українського законодавства, для завершення процесу їх реєстрації. Ми із задоволенням повідомляємо про те, що Антимонопольний комітет надав згоду на перехід компанії у власність до нових учасників. Таким чином, єдине процедурне питання, що потребує вирішення для реєстрації нових учасників, є відповідне погодження Нацкомфінпослуг. Згідно з українським законодавством, ця дія вимагає надання значного обсягу документів включно із повною фінансовою звітністю, яка була фіналізована нещодавно. Allianz Україна має намір надати для затвердження необхідні документи найближчим часом і сподівається на швидкий розгляд справи Нацкомфінпослуг.

Наступне засідання Експертно-апеляційної ради відбудеться наприкінці березня, і ми сподіваємося, що до того часу нові учасники Allianz Україна будуть належним чином зареєстровані. Відповідно до закону «Про ліцензування видів господарської діяльності», рішення Нацкомфінпослуг відкликати ліцензії Allianz Україна не вступить в силу до того часу, доки ЕАР не прийме остаточного рішення і зробить висновок щодо апеляційного процесу. Таким чином, усі ліцензії Allianz Україна залишаються в силі без будь-яких перерв. Allianz надасть докази переходу прав власності на частки у статутному капіталі та реєстрації нових учасників компанії як тільки отримає відповідні дозволи державних органів. Природньо, що це призведе до відміни рішення Нацкомфінпослуг.