0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» подбала про те, щоб її клієнти були здорові

3.7.2014

Страхова компанія «Allianz Україна» оновила програму страхування «Будь здоровий», яка забезпечує застрахованим фінансову підтримку при гострому захворюванні і нещасному випадку (НВ). Новий продукт доступний як корпоративним, так і приватним клієнтам. Він стане відмінною альтернативою добровільному медичному страхуванню (ДМС) для тих, хто замислювався про страхування здоров'я, але не мав можливості чи необхідності придбати стандартний поліс ДМС.

Будь-які проблеми зі здоров'ям через серйозне захворювання або нещасний випадок можуть похитнути бюджет людини чи навіть цілої родини, якщо захворює годувальник. До звичайних щомісячних витрат додаються витрати на лікарів, ліки, спеціальну дієту або забезпечення більш комфортних умов перебування в клініці тощо. Щоб допомогти клієнту впоратися з подібними ситуаціями, СК «Allianz Україна» розробила продукт «Будь здоровий». Він забезпечує необхідні кошти на відновлення здоров'я і захищає від необхідності змінювати звичний рівень життя, позичати гроші на лікування або витрачати відкладені на щось інше заощадження. На відміну від ДМС, по «Будь здоровий» виплати проводяться клієнту на руки, а не медустанові чи аптеці, тому застрахований сам вирішує, як витратити отримані кошти.

За договором покриваються наступні ризики: тимчасова втрата працездатності, інвалідність (I, II, III групи) і смерть внаслідок НВ або гострого захворювання. Як і багато інших продуктів компанії, «Будь здоровий» дозволяє підібрати індивідуальні умови страхування, в залежності від потреб та бюджету клієнта:

  • договір може покривати тільки НВ або ж забезпечувати комплексний захист на випадок НВ і захворювання;
  • клієнт сам визначає страхову суму в межах установлених лімітів – від 1 000 до 300 000 для НВ і до 100 000 грн для захворювання;
  • договір дозволяє самостійно обирати ризики: від найбільш критичних (смерть, інвалідність) до перебування на лікарняному (амбулаторно чи в умовах стаціонару).
  • страхувальник вирішує, як хоче отримувати виплати – за кожен день перебування на лікарняному або ж загальну суму за фактом гострого захворювання/НВ.

Програма пропонує захист для клієнтів у віці від 1 до 59 років, незалежно від роду занять. Заповнення декларації про здоров'я або попередній медогляд не вимагаються, тому укласти договір можна за менш ніж за півгодини.

«Незважаючи на те, що медицина в Україні на папері досі залишається безкоштовною, на відновлення здоров'я після серйозних захворювань або надзвичайних подій доводиться витрачати чимало грошей. Не всі роботодавці можуть забезпечити своїм співробітникам ДМС, а придбати його для себе чи своєї родини ще складніше – більшість страховиків не продають медстраховки приватним клієнтам, або ж це коштує дуже дорого. А «Будь здоровий» – це страхування здоров'я, доступне кожному. Ціна поліса набагато нижча, ніж у ДМС, тому що він не покриває дрібні проблеми, з якими українці легко справляються самі. Зате він забезпечує підтримку і благополуччя застрахованого і його родини в дійсно серйозних ситуаціях», - наголосила Діана Коченкова, директор департаменту маркет-менеджменту СК «Allianz Україна».

Більше дізнатися про продукт «Будь здоровий», його вартість та умови можна на сайті: https://allianz.ua/ua/kompleksnoe-strahovanie-ot-neschastnih-sluchaev-i-ostrih-zabolevaniy-bud-zdorov.