0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» подбає про здоров'я співробітників «Huawei Україна»

23.1.2014
Страхова компанія Allianz Україна уклала договір добровільного медичного страхування співробітників ТОВ Хуавей Україна – українського офісу міжнародної компанії Huawei Technologies, яка займається дослідженням, розробкою, виробництвом і продажем устаткування для телекомунікацій і є одним з найбільших постачальників мережевих рішень у всьому світі. Договір був укладений за участю міжнародного страхового і перестрахового брокера СБ Малакут. Страхова сума склала 13 500 000 грн.

Страхове покриття, яке отримають співробітники Huawei Україна, включає надання амбулаторно-поліклінічної, стаціонарної, невідкладної медичної та стоматологічної допомоги, а також медикаментозне забезпечення. Крім того, договором передбачені наступні додаткові опції: лікування виявлених вперше діабету, туберкульозу або онкологічного захворювання, вітамінізація, вакцинація проти грипу і забезпечення внутрішньоофісної аптечкою.

Застраховані обслуговуватимуться в лікувальних установах, обраних з урахуванням їх місця проживання та якості медичних послуг.