0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» представляє новий продукт «Формула V.I.P.»

8.7.2011
Страхова компанія Allianz Україна розробила нову програму комплексного страхування транспортних засобів - Формула VIP. Продукт створений спеціально для власників авто вартістю $ 40 000 та вище і враховує високі вимоги клієнтів до сервісу та якості страхового захисту.

Однією з головних відмінностей нової програми є максимально широке страхове покриття. Клієнт отримує захист не від визначеного договором переліку страхових ризиків, а від будь-якого непередбаченого зовнішнього ризику. Поліс покриває будь-які збитки, завдані автомобілю, навіть у тих випадках, які складно передбачити заздалегідь: провал асфальту в спеку, залиття машини водою в результаті аварії трубопроводу тощо. Окрім цього, договір передбачає відшкодування виключно за рахунками гарантійної СТО страхувальника. Страхова сума завжди Неагрегатна: вона не зменшується, незважаючи на попередні виплати. А самі виплати здійснюються виключно без урахування зносу.

Другою ключовою особливістю продукту є сервісна складова, завдяки якій Формула VIP відповідає побажанням найвимогливіших автолюбителів. За умовами програми клієнт отримує додаткову інформаційну підтримку Допомога в дорозі з боку страхової компанії. Водій зможе отримати довідкову інформацію про найближчі медпункти, аптеки, СТО та їх графік роботи. Ліміт на послугу безкоштовний евакуатор у новому продукті складе 2000 грн. Програма передбачає спрощену процедуру врегулювання страхових випадків. За кожним клієнтом закріплюється персональний менеджер для супроводу на весь період процесу врегулювання страхового випадку, аж до моменту виплати.

Програма Формула VIP розроблена в рамках розширення продуктової лінійки каско. У нас вже є пакети Формула і Формула максимального захисту. Зараз на ринок вийшла спеціальна пропозиція для тих власників автомобілів, для яких особливо важливий додатковий комфорт та сервіс. Даний продукт буде особливо вигідний досвідченим автомобілістам, вартість полісу приємно здивує водіїв, які перебувають за кермом більше п'яти років, - зазначила директор департаменту маркет-менеджменту Діана Туз.