0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» виплатила понад 140 тисяч гривень за будинок, пошкоджений зсувом

2.7.2009
Страхова компанія Allianz Україна виплатила, відповідно до умов договору страхування майна, першу частину страхового відшкодування у розмірі 144 727,50 грн. за пошкоджений будинок в с. Пушкіно, м. Алушта, АРК Крим.

Будинок з оздобленням, конструктивними елементами та системою комунікацій, а також земельна ділянка, що прилягає до його території, були застраховані у СК Allianz Україна. Шкоди було завдано в результаті зсуву, через який на стінах будівлі з господарськими прибудовами з'явились тріщини, а на прилеглій до нього території осіли тротуарна плитка та декоративний паркан.

Основними причинами зсувної активності стали підсічка схилу при обробці виноградників, відсипання грунту на крутий схил за межами ділянки та його надмірне зволження.

Страхове покриття за договором включало наступні ризики: пожежа, удар блискавки, вибух (газу, резервуару), падіння літальних апаратів, буря, град, повінь, землетрус, просідання грунту, зсув, обвал, крадіжки з проникненням, пограбування або розбій, навмисне знищення або пошкодження майна, хуліганство, наїзд транспортних засобів, вплив диму та звуковий удар, а також пошкождення водою зі спринклерних, дренчерних систем та систем водопостачання, опалення та каналізації.

Частину відшкодування, що залишилась, СК Allianz Україна сплатить після визначення розміру шкоди в ході експертного дослідження робіт, необхідних для забезпечення стійкості ділянки та виключення подальшого розвитку зсувних зміщень.