0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» виплатила понад півмільйона гривень на відновлення двох сонячних електростанцій

23.9.2014

Страхова компанія «Allianz Україна» виплатила юридичним особам – власникам сонячних електростанцій 510 503 грн за двома страховими випадками.

Перший страховий випадок стався в березні цього року. На електростанції у Вінницькій області сталася пожежа, в якій постраждала частина обладнання. Ремонт після події обійшовся страховику в 56 073 грн.

Набагато масштабніша подія сталася наприкінці весни через розгул стихії в Львівській області. Сильні зливові дощі призвели до дощової паводку, в результаті якого була затоплена територія сонячного парку, місцями вода піднялася на 1 метр. Стихія пошкодила обладнання сонячних батарей, огорожі станції, камери відеоспостереження і т.п. Сума збитку, відшкодованого СК «Allianz Україна», склала 454 430 грн.

Allianz є одним з найбільших у світі інвесторів у відновлювальні джерела енергії. Компанії належать 39 вітряних і 17 сонячних парків Європи. Підтримуючи корпоративну ініціативу з розвитку альтернативних джерел енергії, СК «Allianz Україна» страхує сонячні електростанції та вітропарки на території України на страхову суму більше 1 млрд грн.