0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» виплатила клієнту понад 2 млн грн за ризиком перерви в господарській діяльності

27.8.2014

Страхова компанія «Allianz Україна» компенсувала клієнтові – юридичній особі збиток від перерви у господарській діяльності логістичного комплексу. Сума відшкодування склала 2 042 124 грн.

Ця виплата безпосередньо пов'язана зі страховим випадком, який стався в грудні 2012 року в Київській області. Під тиском товщі снігу, яка утворилася внаслідок аномальної кількості опадів, провалився дах логістичного комплексу. Влітку 2013 року, після закінчення відновлювальних робіт, страхувальник подав документи на відшкодування і «Allianz Україна» заплатила 915 000 грн за ремонт.

Однак до закінчення ремонту власник комплексу не міг здавати в оренду частину приміщень. Тому, влітку 2014 року, після калькуляції своїх збитків від перерви у господарській діяльності за цей період, він подав у страхову компанію пакет документів на відшкодування. Страховик виплатив клієнту 2 042 124 грн.

Комплекс був застрахований за договором добровільного страхування майна і ризиків, пов'язаних зі збитками, завданими внаслідок перерви в господарській діяльності.