0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» виплатила у січні понад 485 тисяч гривень за пошкоджені в ДТП автомобілі

21.2.2011
Три найбільші виплати СК Allianz Україна юридичним особам за договорами каско в Україні в січні склали 485 370 тисяч гривень.

Страховий випадок із застрахованим вантажним автомобілем Kenworth T8 стався на автошляху Рогатин-Ходорів. Будучи засліпленим дальнім світлом зустрічного автомобіля, водій вантажівки не впорався з керуванням. У результаті цього вантажний автомобіль зіткнувся з транспортним засобом, що їхав попереду. Внаслідок ДТП Kenworth T8 отримав пошкодження капота, кабіни, переднього бампера і лобового скла. Сума страхового відшкодування за пошкодженим автомобілем склала 187 600 грн.

Страховий випадок із сідельним тягачем VOLVO FM серії 455 стався на Окружній дорозі в Києві. Вантажний автомобіль КАМАЗ, який рухався попереду сідельного тягача, був підрізаний з правого боку іншим автомобілем і різко загальмував, зіткнувшись із застрахованим транспортним засобом. Сідельний тягач отримав пошкодження лобового скла, даху і бічної правої частини кабіни. СК Allianz Україна виплатила його власникові страхове відшкодування в розмірі 242 161 грн.

Страховий випадок з автомобілем Skoda Fabia, що належить юридичній особі, стався на автошляху Київ-Харків-Довжанський. Через гальмування легковий автомобіль отримав удар від машини, яка слідувала ззаду, в результаті чого наїхав на автомобіль, що стояв попереду. Внаслідок ДТП Skoda Fabia отримала пошкодження заднього і переднього бамперів, капота, кришки багажника і задніх ліхтарів. Сума страхового відшкодування склала 55 609 грн.