0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» заплатила майже півмільйона гривень за залите водою майно

23.6.2014

Страхова компанія «Allianz Україна» виплатила за договорами добровільного страхування майна юридичних осіб 473 100 гривень за зіпсоване майно трьох клієнтів.

Наймасштабніший страховий випадок стався в Запорізькій області з готелем, застрахованим у СК «Allianz Україна» від «усіх ризиків». У результаті прориву водопроводу на верхньому поверсі були пошкоджені внутрішнє оздоблення та меблі 24 номерів. За ремонт приміщень та заміну меблів страховик заплатив 374 300 грн.

Наступні дві страхові події сталися в Київській області. Через прорив каналізаційної труби постраждала внутрішня обробка і меблі офісу клієнта СК «Allianz Україна». Перелік ризиків за договором страхування включав пожежу, дію стихії, протиправні дії третіх осіб і пошкодження водою. Сума виплати по цій події склала 58 400 грн.

Ще 40 400 грн страхова компанія заплатила за ремонт торгово-розважального комплексу, застрахованого від «усіх ризиків». Внаслідок прориву комунікацій вода пошкодила внутрішнє оздоблення на близько 100 м2 площі ТРЦ.