0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

СК «Allianz Україна» застрахувала колектив ДП «Поліграфічний комбінат «Зоря»

29.10.2009
Страхова компанія Allianz Україна уклала договір добровільного медичного страхування співробітників ДП Поліграфічний комбінат Зоря — виробника бланків документів суворої звітності.

За договором ДМС передбачене широке страхове покриття, що включає надання амбулаторно-поліклінічної допомоги, медикаментозне забезпечення, стаціонарну, швидку медичну допомогу, стоматологічну допомогу, профілактично-оздоровчу програму.

Співробітники комбінату будуть обслуговуватися в лікувальних установах, обраних з урахуванням місця проживання застрахованих та якості медичних послуг, що надаються.

ДП Поліграфічний комбінат Зоря, як виробник бланків документів суворої звітності захищає інтереси країни і кожного її громадянина, а як підприємство – турбується про здоров'я своїх співробітників. Тому ми раді, що в особі СК Allianz Україна отримали надійного страхового партнера. Я сподіваюсь, що наше співробітництво буде сприяти підвищенню ефективності роботи нашої організації,коментує Галина Студинська, керівник відділу маркетингу та збуту ДП Поліграфічний комбінат Зоря.