0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Страхові поліси компанії «РОСНО Україна» можна замовити через Інтернет

11.6.2007
Страхова компанія РОСНО Україна запустила в роботу Інтернет-магазин. Відкривши сайт компанії www.rosno.com.ua у будь-який зручний час, клієнт може оперативно підрахувати вартість обраної страховки та відправити заяву на заключення договору.
Інтернет-магазин – це сучасне рішення для компанії, яка цінує час своїх клієнтів. Магазин надає вичерпну інформацію про переваги полісу каско, а також повний перелік автомобілей, що приймаються на страхування у РОСНО Україна. Використовуючи калькулятор, клієнт за лічені хвилини може вирахувати вартість страхового полісу з урахуванням характеристик свого автомобіля та побажань стосовно умов страхування, франшизе та способу відшкодування збитків (з/без урахування зносу).
Якщо рішення про купівлю поліса прийнято, відвідувач Інтернет-магазину може відправити до компанії вже заповнену заяву. Співробітник РОСНО Україна зв’яжеться з ним протягом 2 робочих днів для уточнення необхідної інформації та призначить дату і час зустрічі для підписання договору в офісі компанії.
За словами Діани Туз, заступника начальника відділу маркетингу СК РОСНО Україна, Інтернет-магазин компанії – це ще один крок до більш якісного обслуговування клієнта. Ми бачимо великі перспективи у цього каналу продажу. Українці все частіше здійснюють покупки через Інтернет, оскільки це значна економія часу. Придбання страхового полісу – не виключення, тому РОСНО Україна надала своїм клієнтам таку можливість, - додала Діана Туз. – Уже в найближчий час ми плануємо доповнити Інтернет-магазин інформацією та калькулятором з інших найбільш популярних страхових продуктів.