0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

У лютому СК «Allianz Україна» виплатила клієнтам по каско більше 2 мільйонів гривень

18.3.2014
Минулого місяця застраховані в СК Allianz Україна отримали за договорами автокаско 2 003 306 грн. З них 1 501 983 грн компанія виплатила приватним, а 501 323 грн – корпоративним клієнтам.

Найбільшу виплату отримав власник застрахованого в компанії Porsche Cayenne. Причиною ДТП, у якій постраждав автомобіль, стало відволікання уваги водія. Під час руху він спробував дістати мобільний телефон, який вислизнув з руки, та втратив управління і врізався в стовп. У результаті була істотно пошкоджена вся передня частина автомобіля. СК Allianz Україна виплатила клієнту 725 671 грн.

За даними експертів Центру технологій Allianz (AZT), відволікання уваги водія – це найбільш недооцінений ризик. Розмови по мобільному телефону або з пасажирами, управління GPS-навігатором, звичка їсти в машині і багато іншого вже стали рутинними елементами водіння для багатьох автолюбителів. При цьому згідно з дослідженням Allianz Risk Pulse самі водії не усвідомлюють, що протягом певного проміжку часу не дивляться на дорогу.

Відводячи погляд на мить, водії не завжди розуміють, наскільки це небезпечно. Адже час їх реагування при цьому збільшується в два або навіть три рази. Ось простий приклад: на швидкості 50 км/год автомобіль проїжджає 13,8 метрів в секунду. Погляд, переведений з дороги на щось іще, триває одну-дві секунди. Середній час реагування у разі виявлення небезпеки також становить одну секунду. Виходить, що тільки до початку гальмування машина встигає проїхати не менше 40 метрів. Розуміючи це, ми радимо всім автомобілістам приділяти водінню всю свою увагу і зберігати достатню дистанцію, щоб зробити поїздку максимально безпечною, - підкреслив Анатолій Климюк, директор департаменту врегулювання збитків СК Allianz Україна.