0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

В Хмельницькому відкрито філію Allianz

6.12.2007

6 грудня 2007 року. Страхова компанія Allianz провела офіційне відкриття філіалу в м. Хмельницькому. Директором нового підрозділу компанії призначений Андрій Смірнов.

 

Хмельницька філія входить до Західної дирекції СК Allianz з центральним офісом у м. Львів, основним завданням якої є розвиток бізнесу компанії у західному регіоні України. Вже зараз у компанії відкриті філії в  Рівненській, Волинській, Закарпатській, Тернопільській, Івано-франківській, Чернівецькій та Львівській областях.

 

СК Allianz управляє бізнесом по всій країні через дирекції - регіональні структури, які скеровують роботу філій Allianz. Західна дирекція є однією з найпотужніших і найкрупнішою за кількістю філій.

Окрім Західної дирекції також відкриті і працюють Центральна дирекція в м. Дніпропетровськ, в яку входять представництва в Запоріжжі, Кіровограді, Кривому Розі; Південна дирекція в м. Одеса, яка включає філію в Миколаєві, представництва в Іллічівську, Херсоні і Сімферополі; Київська дирекція, в м. Києві, яка включає філію у Вінниці, а також представництва в Черкасах, Житомирі і Білій Церкві, а також Східна дирекція у м. Донецьку, що відповідає за роботу Харківської філії компанії та представництва у м. Маріуполі.

 

До кінця 2007 року СК Allianz планує забезпечити свою присутність у всіх регіонах України.

 

Контакти Хмельницької філії Allianz:

м. Хмельницький, проспект Миру, 56

тел.:   +380 382 71 24 49

факс: +380 382 71 24 59