0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

У Сімферополі відкрита філія Allianz

28.11.2007

Страхова компанія Allіanz провела офіційне відкриття філії у м. Сімферополь. Директором нового підрозділу компанії призначено Євгена Кононова.

 

Сімферопольська філія входить до Південної дирекції СК Allіanz із центральним офісом у м. Одеса, основним завданням якої є розвиток бізнесу компанії у південному регіоні України (Одеська, Херсонська та Миколаївська області, а також АР Крим). Окрім сімферопольської, до неї входять уже відкриті філії компанії з офісами у Миколаєві, Іллічівську, Херсоні.

 

Відкриття нової філії стало черговим кроком до досягнення лідерства й розширення присутності СК Allіanz на страховому ринку України. Компанія управляє бізнесом по всій країні через дирекції - регіональні структури, які відповідають за роботу філій Allіanz. На даний момент, окрім Південної дирекції, відкриті й працюють Центральна дирекція у м. Дніпропетровськ, до якої входять представництва у м. Запоріжжя, Кіровоград, Кривій Ріг; Західна дирекція у м. Львів, якій підпорядковуються представництва у містах Івано-Франківськ, Ужгород, Тернопіль, Рівне, Хмельницький, Чернівці, Луцьк; Київська дирекція у м. Київ, що включає філію у Вінниці, а також представництва в Черкасах, Житомирі і Білій Церкві, а також Східна дирекція у м. Донецьк, що відповідає за діяльність Харківської філії компанії та представництва у м. Маріуполь.

 

До кінця 2007 року СК Allіanz планує забезпечити свою присутність у всіх регіонах України.

 

Контакти Сімферопольскої філіі Allianz:

м. Сімферополь, вул. Некрасова, 22

тел.:  +380 652 251 411

факс:+380 652 251 411