0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Південна дирекція СК Allіanz уклала договір про співробітництво з компанією "KIA Центр Одеса"

11.12.2007

Південна дирекція страхової компанії Allіanz і компанія KIA Центр Одеса уклали договір про співробітництво. Тепер усі клієнти KIA Центр Одеса можуть оформити страховий поліс безпосередньо в автосалоні у момент купівлі автомобіля.

 

Спільна програма Allіanz та KIA Центр Одеса спрямована на те, щоб максимально повно врахувати інтереси й потреби клієнтів, запропонувавши найбільш вигідні й зручні умови страхування при купівлі автомобіля.

 

Тепер клієнти KIA Центр Одеса, які придбають автомобіль в кредит, можуть застрахувати його у СК Allіanz за програмою комплексного страхування автотранспортних ризиків Формула. Програма включає страховий захист самого автомобіля від широкого діапазону ризиків, страхування громадянської відповідальності, а також страхування водія й пасажирів від нещасного випадку під час перебування в застрахованому автомобілі. Переваги програми - найбільш широке страхове покриття, а також відсутність вимоги тримати авто на стоянці, що охороняється, можливість оплати полісу з розстрочкою платежу без підвищення тарифів, нульова франшиза по скляних елементах.

 

Для KIA Центр Одеса велике значення має комфорт і безпека не тільки водія й пасажирів їхніх автомобілів, але й інших учасників дорожнього руху. Саме тому нам особливо приємне партнерство із цією компанією, - прокоментував укладення договору Олег Бондаренко, директор Південної дирекції СК Allіanz. - Співробітництво з KIA Центр Одеса буде сприяти розширенню можливостей більш якісного обслуговування клієнтів. Тепер клієнтові при отриманні кредиту немає необхідності витрачати час на оформлення документів спочатку у автосалоні, а потім у страховій компанії. Дана програма дає можливість зробити все оперативно, не виходячи з автосалону.