0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Західна дирекція ТДВ «РОСНО Україна» уклала договір про співпрацю з компанією «Трістар Авто Еліт»

23.7.2007
Західна дирекція страхової компанії РОСНО Україна і компанія Трістар Авто Еліт - офіційний дилер Jaguar, Land Rover, Volvo - уклали договір про співпрацю. Тепер усі клієнти Трістар Авто Еліт можуть оформити страховий поліс безпосередньо в автосалоні у момент придбання автомобіля.
Спільна програма РОСНО Україна і Трістар Авто Еліт розроблена з метою економії часу клієнта на оформлення страхових документів. Відтепер клієнти Трістар Авто Еліт, які купують автомобіль, можуть застрахувати його в СК РОСНО Україна за програмами Формула і Формула-Економ.
Для Трістар Авто Еліт велике значення має комфорт і безпека не тільки водія і пасажирів їхніх автомобілів, але й інших учасників дорожнього руху. Саме тому нам особливо приємне партнерство з цією компанією. - Прокоментував укладення договору Олег Катерняк, директор Західної дирекції ТВД РОСНО Україна. - Співпраця з Трістар Авто Еліт сприятиме розширенню можливостей якіснішого обслуговування клієнтів. Тепер клієнту при отриманні кредиту немає необхідності витрачати час на оформлення документів спочатку в автосалоні, а потім в страховій компанії. Дана програма дає можливість зробити все оперативно, не виходячи з автосалону.