Allianz 28. 09. 21.

СК «Allianz Україна» підводить підсумки діяльності на ринку туристичного страхування у 2008 році


СК Allіanz Україна підвела підсумки своєї діяльності на ринку туристичного страхування за минулий рік. Протягом 2008 року компанія застрахувала понад 170 000 туристів, що виїжджають за кордон. Були врегульовані та здійснені виплати за 1670 страховими випадками.

 

За звітні 12 місяців було здійснено 3 евакуації туристів, тяжкопоранених у результаті ДТП у Єгипті. Евакуація передбачає повернення особи на батьківщину з організацією особливої процедури перельоту в супроводі спеціальних бригад медичної допомоги.

 

За цей же період СК Allіanz Україна здійснила 4 репатріації тіл туристів, що померли під час перебування на відпочинку.

Загальна сума медико-транспортних витрат, сплачених СК Allіanz Україна за цими сімома випадками склала понад 30 тисяч доларів.

 

У 2008 році в Україні істотно збільшився потік туристів, що бажають відпочити за кордоном. Для нашої компанії минулий рік охарактеризувався більшою кількістю серйозних страхових випадків, врегулювання яких вимагало високого професіоналізму, координації діяльності багатьох служб і значних зусиль. У партнерстві з компанією ТЕЗ ТУР нам вдалося оптимізувати процес страхування туристів, що дозволило всім учасникам процесу вийти на новий рівень роботи й стало ще одним кроком у напрямку підвищення якості обслуговування клієнтів. Прискорився обмін інформацією між нами, туроператором та асистуючою компанією, скоротився документообіг, що у свою чергу дозволило підвищити оперативність надання допомоги при настанні страхового випадку. У 2009 році ми продовжимо вдосконалювати продукти і технології туристичного страхування, щоб забезпечувати своїм клієнтам найбільш якісний та професійний захист під час їхнього відпочинку, - відзначила Зоя Сазонова, директор департаменту продажів особистих видів страхування СК Allіanz Україна.