Allianz 13. 04. 21.

Кадрові зміни в СК «Allianz Україна»


Згідно з наказом керівництва директором з продажів СК Allіanz Україна призначено заступника генерального директора і в минулому директора зі страхування Гаррі Андреасяна. До завдань пана Андреасяна на новій посаді входить розвиток корпоративного бізнесу та реалізація стратегічних ініціатив компанії. Олексій Малих, що раніше відповідав за ці питання, вирішив продовжити свою кар'єру поза компанією. Посаду директора зі страхування обійме Денис Коченков.

Гаррі Андреасян народився у 1979 році у м. Єреван, Вірменія. У 2000 році закінчив з відзнакою факультет права Східно-Українського університету за фахом Правознавство. У 2000-2003 роках навчався в аспірантурі міжнародного права в Інституті держави та права імені Володимира Корецького при Національній академії наук України.

До приходу в СК Allіanz Україна Гаррі Андреасян працював у страховій компанії ІНГО Україна, де займався андеррайтингом по страхуванню відповідальності і майна. Свою кар'єру в СК Allіanz Україна Гаррі розпочав у грудні 2005 року з посади андеррайтера. Потім у жовтні 2006 року був призначений на посаду заступника, а в грудні 2007 - директора зі страхування СК Allіanz Україна. З квітня 2008 року є заступником генерального директора СК Allіanz Україна і членом ради директорів компанії.

Денис Коченков народився в 1978 році, у м. Запоріжжя. У 2000 році закінчив фінансово-економічний факультет Київського національного економічного університету, де одержав ступінь магістра з фінансового менеджменту.

Пан Коченков прийшов у СК Allіanz Україна в лютому 2008 року на посаду заступника директора зі страхування СК Allіanz Україна. До його обов'язків належала оптимізація роботи корпоративного андеррайтингу та підвищення брокерських продажів компанії.

До приходу в СК Allіanz Україна з 2000 по 2008 рік працював у СК ІНГО Україна, де пройшов шлях від фахівця до начальника департаменту андеррайтингу. На цій посаді Денис Коченков керував відділами андеррайтингу та перестрахування, а також роботою з міжнародними компаніями й брокерами.

У нинішніх ринкових умовах всі компанії, в тому числі і наша, приходять до необхідності переглянути, перебудувати стратегію і тактику ведення бізнесу. Виконання цього завдання вимагає залучення талановитих професіоналів, які зможуть вжити правильних заходів, щоб допомогти компанії розвиватися у новому напрямку. За час роботи директором зі страхування Гаррі Андреасян створив високоефективну команду, завдяки якій СК Allіanz Україна стала надійним партнером багатьох відомих міжнародних і українських компаній. Необхідність змін вимагатиме від Гаррі застосування його управлінського досвіду для досягнення завдань, поставлених перед ним на новій посаді директора з продажів. Мені приємно, що рік тому до нас приєднався Денис Коченков, що тепер стане новим директором зі страхування. За час роботи в Allіanz Україна він вибудував надійний канал брокерських продажів, зумів розробити та впровадити ефективні перестрахувальні програми. Я впевнений, що професійний досвід Дениса дозволить компанії і надалі відповідати очікуванням наших клієнтів, - прокоментував призначення Йоахим Веслінг, генеральний директор СК Allіanz Україна.