Allianz 28. 09. 22.

Страхування відповідальності при експлуатації нежитлових приміщень, в тому числі перед орендарями/орендодавцями


Незалежно від виду діяльності вашої компанії, під час експлуатації та утримання нежитлових приміщень завжди існують ризики завдання шкоди життю, здоров’ю або майну третіх осіб: партнерів, орендарів, власників орендованого приміщення, відвідувачів чи навіть випадкових перехожих. Страхування цивільної відповідальності при використанні нежитлових приміщень надасть компанії фінансовий захист від непередбачуваних витрат на компенсацію такої шкоди у разі пожежі, затоплення, руйнування будівель та інших подій.

У випадку заподіяння шкоди життю чи здоров’ю третіх осіб Allianz Україна компенсує:

  • заробіток, недоотриманий третьою особою за весь період втрати працездатності;
  • витрати на лікування;
  • додаткові витрати, необхідні для відновлення здоров’я (спеціальне харчування, санаторно-курортне лікування, догляд тощо);
  • у випадку смерті – частину заробітку потерпілого, втраченого третіми особами, які відповідно до законодавства України мали право на його отримання; витрати на поховання.

А у випадку пошкодження, знищення чи втрати майна третіх осіб – витрати на ремонт або дійсну вартість майна на день настання страхового випадку.

У комплексі зі страхуванням цивільної відповідальності при використанні нежитлових приміщень Allianz Україна пропонує також страхування відповідальності за шкоду внаслідок раптового і випадкового забруднення довкілля.