Allianz 24. 09. 20.

РОСНО Україна створила Департамент з якості обслуговування клієнтів.


СК РОСНО Україна створила новий структурний підрозділ - Департамент з якості обслуговування клієнтів, який буде здійснювати контроль якості сервісу, що надає компанія. Керівником Департаменту призначено Костянтина Воробйова.
Департамент буде проводити внутрішні та зовнішні дослідження задоволеності клієнтів, виявляти їх потреби, оптимізувати роботу внутрішніх підрозділів компанії з урахуванням результатів досліджень, а також контролювати дотримання стандартів якості обслуговування.
Ключовими завданнями Департаменту з якості обслуговування клієнтів є перевірка повноти інформації, що надається клієнту на всіх етапах взаємодії з РОСНО Україна, дотримання термінів обслуговування клієнта, інформування про можливі затримки в обробці запитів, якщо такі виникнуть, а також контроль надання повної, аргументованої відповіді на звернення клієнтів.
Як прокоментував керівник Департаменту Костянтин Воробйов: Високоякісний клієнтський сервіс – запорука успіху компанії, що має лідируючі позиції на ринку. СК РОСНО Україна - клієнтоорієнтована компанія, тому ми надаємо велике значення професіоналізму, коректності та персональній відповідальності спеціалістів перед клієнтами. Мета створеного Департаменту – побудова бізнес-процесів таким чином, щоб співпраця з РОСНО Україна була максимально зручною та успішною для клієнта.