Allianz 13. 04. 21.

РОСНО Україна оголосила конкурс «Партнер року 2007»


Страхова компанія РОСНО Україна провела конференцію для партнерів – представників провідних банків та автомобільних дилерів України.
На конференції був оголошений старт конкурсу Партнер року РОСНО Україна 2007. В рамках
конкурсу за результатами спільної діяльності в 2007 році серед партнерів РОСНО Україна будуть визначені переможці в 9 номінаціях:
  • Найчарівніший – самий професійний комунікатор (за відгуками клієнтів та колег);
  • Кращий дебют – номінація для новачків, що працюють з полісами РОСНО Україна не більше шести місяців з моменту оголошення конкурсу;
  • Брокер року
Спеціальні номінації оголошені для представників автосалонів та банків-посередників СК РОСНО Україна:
  • Найактивніший – що уклав максимальну кількість страхових договорів;
  • Найуспішніший – що зібрав максимальну суму страхових премій;
  • Краща пролонгація – партнер, що уклав максимальну кількість договорів, що пролонгуються.
Всіх номінантів конкурсу буде нагороджено призами, а переможців ждуть незабутні подарунки, серед яких подорожі закордон, річні абонементи в спортзал, сертифікати в SPA-салон, а також романтична вечеря на двох в кращих ресторанах Києва.
Попередні підсумки конкурсу буде підведено за підсумками кожного кварталу, а в грудні відбудеться урочисте нагородження кращих партнерів РОСНО Україна за підсумками 2007 року.
Підсумовуючи зустріч, Павло Литвин, директор з продажів СК РОСНО Україна відмітив: Ми вдячні нашим партнерам за увагу, проявлену до діяльності компанії. Конкурс Партнер року 2007 - підтвердження того, що РОСНО Україна цінує цю співпрацю та намагається гідно оцінити внесок кожного партнера в нашу спільну справу.