Allianz 13. 04. 21.

РОСНО Україна розробила новий страховий продукт «Формула-Економ»


СК РОСНО Україна оголосила про запуск нової програми комплексного страхування автотранспортних ризиків Формула-Економ.
Програма Формула-Економ була розроблена спеціалістами РОСНО Україна на основі вже існуючого продукту Формула - комплексного страхування автотранспортних ризиків. Обидві програми включають в себе страховий захист самого автомобіля від широкого діапазону ризиків, страхування цивільної відповідальності, а також страхування водія та пасажирів від несчасного випадку під час перебування в застрахованому автомобілі.
Відміною програми Формула-Економ є знижена впорівнянні з класичною Формулою за рахунок особливостей страхового покриття вартість продукту. Дана програма на 17,2% дешевша.
Окрім високого рівня сервісного супроводу продукту, перевагами Формули-Економ є:
  • Виплата страхового відшкодування без урахування амортизаційного зношення;
  • Страхова сума не змінюється напротязі всього періоду страхування;
  • Послуги евакуатора по території України оплачуються до 600 грн.;
  • Відсутні обмеження по нічному зберіганню;
  • Виплата страхового відшкодування без справки ДАІ при пошкодженні скла, дзеркал та зовнішніх освітлювальних приладів відбувається без обмежень по кількості страхових подій та сумі страхового відшкодування;
  • Територія дії договору - Україна, СНД, Європа (Угон и ПДТО - Україна);
  • Можливість оплати страхової премії в розстрочку без підвищення страхового тарифу.
Розробляючи Формулу-Економ ми намагалися досягти оптимального співвідношення ціни і якості продукту, - відмітив Віталій Вилинчук, заступник директора Департаменту по роботі з нестраховими посередниками РОСНО україна. – Програма розроблена для автомобілістів з великим стажем водіння, зацікавлених в оперативному отриманні виплати. ЇЇ поява розширить можливості вибору страхових продуктів для клієнтів РОСНО Україна.