Allianz 13. 04. 21.

Allіanz пропонує автошанувальникам комплексний захист


Страхова компанія Allіanz оголосила про початок акції для клієнтів, що укладають договори автострахування.

Кожний клієнт, що застрахує автомобіль за полісом каско, зможе додатково придбати страховий поліс від нещасного випадку всього за 10 грн. Відповідно до умов акції, страхова сума за договором страхування від нещасного випадку складе 10 000 грн. для усіх присутніх в машині.

Клієнти, що одночасно придбають в компанії поліси каско й ОСЦВВНТЗ (обов’язкове страхування цивільної відповідальності власників наземних транспортних засобів), також за 10 гривень матимуть можливість придбати поліс добровільного страхування громадянської відповідальності. У цьому випадку стандартне покриття за полісом ОСЦВВНТЗ збільшується ще на 25 000 грн.

Акція триватиме до 31 грудня 2007 року включно.

Крім привабливої ціни, пропоновані програми мають ряд переваг, наприклад, спрощену систему врегулювання збитків з виїздом Аварійного комісара на місце ДТП, ремонт застрахованого автомобіля на СТОА дилера. Власник полісу автострахування Allіanz також може безкоштовно користуватися додатковими послугами, такими, як цілодобовий диспетчерський пульт з автострахування, допомога в складанні всіх необхідних документів на місці аварії, безкоштовна евакуація пошкодженого автомобіля в межах території України до найближчого місця ремонту або зберігання й т.д.