0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Страхування транспорту

У разі виникнення непередбачених витрат, пов’язаних з аварійним ремонтом, конструктивною загибеллю або крадіжкою застрахованого транспортного засобу фінансовий захист вашої організації забезпечить страхування в Allianz Україна.

Витрати на утримання навіть невеликого автопарку важко спрогнозувати, адже автомобілі щодня наражаються на різноманітні ризики.

Утримання та обслуговування повітряних суден вимагає значних фінансових ресурсів. А розмір імовірних збитків, спричинених їх аварією чи іншою подією, може бути дуже великим.

На сьогодні залізниця є найбільш вигідним видом транспорту для перевезення пасажирів та вантажів.

Скористайтесь перевагами страхування в Allianz:

  1. Стабільність і надійність, забезпечені об’ємом страхових резервів компанії, перестраховим захистом, унікальним досвідом і професіоналізмом співробітників.
  2. Ємність договорів облігаторного перестрахування, укладених з одним із лідерів міжнародного перестрахового ринку Allianz SE, складає 100 млн. грн. за договорами страхування залізничного транспорту, 4 млн грн. - наземного транспорту.
  3. Рейтинги фінансової стійкості Allianz SE – АА за версією Standard and Poor’s та Аа3 за версією Moody’s.
  4. Оперативність при узгодженні умов та укладанні договору страхування.
  5. Допомога в оцінці ступеню ризику та у виборі страхових програм, які максимально задовольнять індивідуальні потреби кожного клієнта.
  6. Гнучка система тарифів і знижок, які враховують особливості діяльності клієнта та інші чинники, що мають істотне значення для визначення ступеню ризику.

Повідомити про
страховий випадок

 

 

 

Страхування авто
або майна:

0 800 500 727
+380 44 459 00 51

Адреса для документів:

doc@allianz.ua