0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Страхування повітряного транспорту

Утримання та обслуговування повітряних суден вимагає значних фінансових ресурсів. А розмір імовірних збитків, спричинених їх аварією чи іншою подією, може бути дуже великим. Страхування повітряного транспорту допоможе власникам та експлуатантам авіасуден уникнути великих вкладень у ремонт і покупку запчастин та мінімізувати інші можливі витрати.

Ви можете застрахувати в Allianz Україна комплекс авіаційних ризиків, або самостійно визначити, що має входити в покриття за договором.

  1. Страхування КАСКО гарантує відшкодування витрат у разі пошкодження або загибелі повітряного судна чи його окремих частин/агрегатів, встановлених на борту.
  2. Страхування відповідальності перед третіми особами при експлуатації повітряного судна є обов’язковим згідно з законодавством України. Поліс цивільної відповідальності дозволяє компенсувати шкоду, завдану пасажирам та іншим учасникам авіаперевезень, їх життю, здоров’ю або майну.
  3. Страхування членів екіпажу та іншого авіаційного персоналу повітряного судна від нещасного випадку забезпечить компенсацію шкоди, завданої їх життю і здоров’ю під час виконання ними службових обов’язків (з початку передпольотної підготовки до закінчення післяпольотних робіт).

На страхування приймаються повітряні судна цивільної авіації, зареєстровані у відповідному державному реєстрі.

Повідомити про
страховий випадок

 

 

 

Страхування авто
або майна:

0 800 500 727
+380 44 459 00 51

Адреса для документів:

doc@allianz.ua