0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Ліцензії Allianz Україна залишаються чинними після позитивного рішення Експертно-апеляційної ради

22.3.2016

Сьогодні, 22 березня 2016 року, Експертно-апеляційна рада з питань ліцензування при Державній регуляторній службі України (ЕАР) задовольнила скаргу Allianz Україна та скасувала рішення Нацкомфінпослуг № 3530 від 31.12.2015 про анулювання ліцензій Allianz Україна.

На початку цього місяця Allianz Україна успішно завершила процес передачі часток в статутному капіталі та реєстрації нових учасників, які представляють компанії Allianz, розташовані в Австрії та Нідерландах. Цей крок був необхідною умовою, яка дозволила Експертно-апеляційній раді скасувати рішення Нацкомфінпослуг.

Оскільки рішення Нацкомфінпослуг не вступило в силу, Allianz Україна весь цей час мало можливість вести свій бізнес без будь-яких перерв. Усі договори страхування залишаються чинними у повному обсязі. Allianz буде продовжувати виконувати всі прийняті на себе зобов'язання без будь-яких винятків.

Хочеться висловити особливу подяку нашим партнерам і клієнтам за їх величезну підтримку в останні місяці. Віра наших клієнтів в міцність і надійність Allianz є нашою найважливішою цінністю. Ми як і раніше прагнемо забезпечити найвищий рівень обслуговування, продовжуючи розвивати наш бізнес в Україні.