0 800 500 727
(Безкоштовно з усіх телефонів у межах України)
ВАЖЛИВО! Робота ТДВ "Альянс Україна" пiд час карантину. Детальнiше

Страхування відповідальності за якість продукції, робіт, послуг

Навіть якщо компанія забезпечує найжорсткіший контроль якості усіх бізнес-процесів, що пов’язані з виробництвом товарів чи наданням послуг, усе одно залишається ризик завдання шкоди життю, здоров’ю або майну споживачів. Причинами цієї шкоди можуть бути недоліки сировини, матеріалів, пакування чи самої продукції або надання недостатньої інформації про товар/послугу тощо. У будь-якому разі це негативно впливає на репутацію підприємства та його фінансовий стан через необхідність направити частину оборотних коштів на компенсацію нанесених збитків. Ефективним механізмом уникнення витрат в подібних ситуаціях є страхування відповідальності виробника (виконавця, продавця) за якість товарів (робіт, послуг) в Allianz Україна.

Наявність договору страхування підвищує конкурентоспроможність компанії, адже свідчить про надання додаткових гарантій споживачам та виконання вимог партнерів по бізнесу.

Якщо якість товарів, послуг чи робіт компанії стала причиною заподіяння шкоди життю чи здоров’ю третіх осіб, Allianz Україна компенсує:

  • заробіток, недоотриманий третьою особою за весь період втрати працездатності;
  • витрати на лікування;
  • додаткові витрати, необхідні для відновлення здоров’я (спеціальне харчування, санаторно-курортне лікування, догляд тощо);
  • у випадку смерті – частину заробітку потерпілого, втраченого третіми особами, які відповідно до законодавства України мали право на його отримання; витрати на поховання.

А у випадку пошкодження, знищення чи втрати майна третіх осіб – витрати на ремонт або дійсну вартість майна на день настання страхового випадку.

Повідомити про
страховий випадок

 

 

 

Страхування авто
або майна:

0 800 500 727
+380 44 459 00 51

Адреса для документів:

doc@allianz.ua